Fiyatı
Sorunuz
Tamir Süresi
3 Saat
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın
iPhone 9 Hata Kodu Çözümü

iphone servis ankara

iTunes 9 hata çözümü iphone servis 0312 418 19 14

iPhone telefonlarda yazılım güncelleme esnasında sıkça karşılaşan bir hata kodudur. Bu hata kodu ana karttaki nand hafıza entegre veya cpu dan eprom’ a giden yolun arızalanması nedeni ile çıkmaktadır. Bu arızanın çözümü anakartta bulunan nand entegre sökülerek yenisi ile değişimi veyahut tekrardan ipBox ile programlanarak cihazınız tekrardan kullanılır hale gelmektedir. Servisimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır ortalama 3 saat içinde telefonunuzu eskisi gibi çalışır hale getiriyoruz.

DİKKAT UYARIYORUZ!!! Anakartta bulunan nand hafıza entegresi silikonlu ve tamiri zor bir arızadır güvenmediğiniz servislere vermemenizi öneririz. Servisimize gelen bu arızalarda bazı cihazlar daha önceden kurcalanması nedeniyle yüksek ısıya maruz kalıp işlemcinin arızalanmasına neden olmaktadırlar bu da tamiri mümkün olmayan nedenlere sebep vermektedirler. Cpu kazıma tamiri ise beyin ameliyatı diye tabir ettiğimiz bir tamir türüdür altta resim galerisinde görebilirsiniz yapılmış olan cpu kazıma işlemini bu işlem iPhone tamirinde yapılan en zor tamirlerden biridir.
iTunes 9 Hata Çözümü

iTunes de iphone yazılım yükleme esnasında ekrana gelen hata kodları;

  • [Aygıt adı] adlı iPhone’a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (9).

iPhone 9 hatasını yazılım atmadan da anlaşılabilinir eğer telefonunuz elma ekranında reset atıp tekrar elma geliyor ise büyük ihtimalle kronik olan cpu dan eproma giden hatlar zarar görmüştür bu hatların cpu ince işçilik ile mikroskop ile kazınmasıve eproma giden yollar yeniden çekilerek onarımı tamamlanır.

Ankara' nın en iyi profesyonel iPhone & iPad anakart onarımı yapan firmasıyız.

Ankara da teknik servisler içinde bugüne kadar en güvenilir ve en çok arızalı telefon onarımı yapan firma olma gururunu yaşıyoruz. Bu konuda güvenip telefonunu bize emanet eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Anakart tamiri yaptıran tüm müşterilerimizin telefonuna tamperli cam hediyemizdir.

iphone servis ankara

iPhone 4013 Hata Çözümü Hakkında Sorular

Telefonumun içindeki bilgilerim silinir mi?

Eğer arıza nedeni nand entegresi ise, iphone ve ipad cihazların hafıza entegresi olması nedeni ile 4013 hatalarının onarımı sırasında genellikle bilgileri kurtarma olanağı olmuyor. iCloud da yedeğiniz var ise telefonun onarımı yapıldıktan sonra icloud tan yedeğinizi geri yükleme yapabilirsiniz.

Eğer işlemciden kaynaklı ise daha öncede yazılım atılmadı ise bilgilerinizi kurtarabiliriz.

iPhone 6s ve diğer üst modeller de 4013 hatası başka bir parçadan da bu sorunu vermektedir nand dışında olabilecek tüm arızalarda hiç bir veri kaybolmaz.

Telefonumu eskisi gibi sorunsuz kullanabilecekmiyim?

Evet telefonunuzu nand arıza onarımı yapıldıktan sonra da sorunsuz kullanabilirsiniz. Yaptığımız tüm tamirler 6 ay garantilidir.

Telefonumun hafıza yükseltme işini yaparmısınız?

İsterseniz 16 GB olan telefon hafızasını da 32 GB – 64 GB – 128 GB – 256 GB de yaptırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Acil Servis Pazar Günleri Açık mı?

Malesef pazar günü kapalıyız. Hafta içi ve cumartesi sabah 9:00 – akşam 19:00 kadar hizmet vermekteyiz.

iPhone Acil Servis Nerede?

iPhone servisimizin yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

iPhone teknik servis hizmeti için randevu almamıza gerek var mı?

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faylanmak için randevu almanıza gerek yoktur.

iPhone 9 Hatas Çözümü Fotoğraf Galerisi