iPhone XS Ekran ön cam değişimi ekran fabrikalarında yapılan endüstriyel makinalar ile yapılmaktadır.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Fiyatı
Sorunuz
Tamir Süresi
4 Saat
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın

iPhone XS Ekran Cam Değişimi

iphone x cam değişimi iphone servis ankara

iPhone xs cam değişimi, telefonunuzun üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iphone xs ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

iPhone XS ön cam değişimini bir çok servis ve iphone yetkili servis tek cam değişimi yapmaz iken servisimiz kırık olan camı tam otomatik makineler ile ayırıp, yeni sıfır camı vakumlama ve pres yöntemi ile iç ekranı sağlam olan ekrana camı, ekran fabrikaların da olan sistem ile yapıştırır. Orijinal den hiç bir fark olmaz ve baloncuk olmaz.

Servisimizde iphone cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

Servisimizde iPhone xs cam değişimi orijinal şekilde yapılmaktadır. Cam onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

iPhone xs  cam değişimi ortalama 4 saat içinde Orijinal Parça ve 6 Ay Garantili olarak tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

iPhone xs ekran değişimi ortalama 1 saat içinde Orijinal Parça ve 6 Ay Garantili olarak tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

iPhone XS Telefonumun Ekranı Kırıldı. Garantiye Girer Mi?

iPhone XS ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru ekran kırılmasının garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone XS ekran camı değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iPhone XS Ekran Cam Değişimi Hakkında Sorular

iPhone XS cam değiştiği için dokunmatik özelliğinde kayıp oluşur mu?

iPhone XS ön cam değişiminde kesinlikle dokunmatik kaybı olmamaktadır. İç ekran ve dokunmatik sizin kendi telefonunuzun ekranı olması nedeni ile sorunsuz çalışmaktadır.

iPhone XS cam değişimi yaptırınca iPhone içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone XS ekran değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi yedek almanızı öneririz.

iPhone XS cam değiştirildiğinde Face ID (yüz tanıma özelliği) özelliği etkilenir mi?

iPhone XS ekranın arkasına yapıştırılmış birleşik kulaklık hoparlör + sensör birinleri bulunur. Bu birimler iPhone’unuz ile eşleştirilmiştir, bu nedenle ekran değiştirme sırasında eski ekranınızdan yeni ekranınıza aktarmanız gerekir. Biyometrik Face ID güvenlik özelliğinin bir parçası da içerir. Eğer bu parça zarar görmüş veya değiştirilmişse, Face ID özelliği çalışmaz duruma gelir. Bu nedenle bu prosedür sırasında bu bileşenlerin herhangi birinin zarar görmeden özenle değiştirilmesi gerekir. Eğer bu birimlerden her hangi biri zarar görmüş ise Face ID işleminin geri yüklenmesi sadece Apple tarafından yapılabilir.

Dikkat: Yan sanayi ekranlarda Face id çalışmamaktadır.

Düşmeden dolayı iPhone XS kasasında yamulma ve çizikler oluştu. Cam değişimine engel olur mu?

iPhone XS cam değişimi öncesi yaptığımız önemli kontrollerden biri de iPhone kasasının deformasyonudur. Eğer kasa da ezik ve yamukluklar ekranın oturmasını engelliyorsa, bu deformasyonu mümkün olduğunca gideriyoruz (ücretsiz olarak).

Apple iPhone XS ekran değişiminden sonra ekran yakınlık sensöründe problem oluşur mu?

Bu sensör ekranın altında bulunur. Cam değişimi esnasında kırık ekranınızdan sökülüp yeni cam yapılan ekrana aktarılır. Eğer kırılmış camın altında bulunan ekran karartma sensöründe bir arıza oluşmamış ise cam değişimi sonrasında da yakınlık sensöründe herhangi bir sorun oluşmaz.

iPhone XS cam değişimi sonrası 3D Touch özelliğinde problem oluşur mu?

Servimizde yaptığımız iPhone XS cam değişimi sonrasında 3D Touch duyarlılığında herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Acil Servis Pazar Günleri Açık mı?

Malesef pazar günü kapalıyız. Hafta içi ve cumartesi sabah 9:00 – akşam 19:00 kadar hizmet vermekteyiz.

iPhone Acil Servis Nerede?

iPhone servisimizin yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

iPhone teknik servis hizmeti için randevu almamıza gerek var mı?

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faylanmak için randevu almanıza gerek yoktur.

iPhone XS Ön Cam Değişimi Fotoğraf Galerisi