iPhone XR Ekran ön cam değişimi ekran fabrikalarında yapılan endüstriyel makinalar ile yapılmaktadır.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Fiyatı
Sorunuz
Tamir Süresi
4 Saat
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın

iPhone XR Ekran Cam Değişimi

iphone x cam değişimi iphone servis ankara

iPhone xr cam değişimi, telefonunuzun üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin iphone xr ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

iPhone XR ön cam değişimini bir çok servis ve iphone yetkili servis tek cam değişimi yapmaz iken servisimiz kırık olan camı tam otomatik makineler ile ayırıp, yeni sıfır camı vakumlama ve pres yöntemi ile iç ekranı sağlam olan ekrana camı, ekran fabrikaların da olan sistem ile yapıştırır. Orijinal den hiç bir fark olmaz ve baloncuk olmaz.

Servisimizde iphone cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

Servisimizde iPhone xr cam değişimi orijinal şekilde yapılmaktadır. Cam onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

iPhone xr  cam değişimi ortalama 4 saat içinde Orijinal Parça ve 6 Ay Garantili olarak tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

iPhone xr ekran değişimi ortalama 1 saat içinde Orijinal Parça ve 6 Ay Garantili olarak tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

iPhone XR Telefonumun Ekranı Kırıldı. Garantiye Girer Mi?

iPhone XR ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru ekran kırılmasının garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone XR ekran camı değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iPhone XR Ekran Cam Değişimi Hakkında Sorular

iPhone XR cam değiştiği için dokunmatik özelliğinde kayıp oluşur mu?

iPhone XR ön cam değişiminde kesinlikle dokunmatik kaybı olmamaktadır. İç ekran ve dokunmatik sizin kendi telefonunuzun ekranı olması nedeni ile sorunsuz çalışmaktadır.

iPhone XR cam değişimi yaptırınca iPhone içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone XR ekran değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi yedek almanızı öneririz.

iPhone XR cam değiştirildiğinde Face ID (yüz tanıma özelliği) özelliği etkilenir mi?

iPhone XR ekranın arkasına yapıştırılmış birleşik kulaklık hoparlör + sensör birinleri bulunur. Bu birimler iPhone’unuz ile eşleştirilmiştir, bu nedenle ekran değiştirme sırasında eski ekranınızdan yeni ekranınıza aktarmanız gerekir. Biyometrik Face ID güvenlik özelliğinin bir parçası da içerir. Eğer bu parça zarar görmüş veya değiştirilmişse, Face ID özelliği çalışmaz duruma gelir. Bu nedenle bu prosedür sırasında bu bileşenlerin herhangi birinin zarar görmeden özenle değiştirilmesi gerekir. Eğer bu birimlerden her hangi biri zarar görmüş ise Face ID işleminin geri yüklenmesi sadece Apple tarafından yapılabilir.

Dikkat: Yan sanayi ekranlarda Face id çalışmamaktadır.

Düşmeden dolayı iPhone XR kasasında yamulma ve çizikler oluştu. Cam değişimine engel olur mu?

iPhone XR cam değişimi öncesi yaptığımız önemli kontrollerden biri de iPhone kasasının deformasyonudur. Eğer kasa da ezik ve yamukluklar ekranın oturmasını engelliyorsa, bu deformasyonu mümkün olduğunca gideriyoruz (ücretsiz olarak).

Apple iPhone XR ekran değişiminden sonra ekran yakınlık sensöründe problem oluşur mu?

Bu sensör ekranın altında bulunur. Cam değişimi esnasında kırık ekranınızdan sökülüp yeni cam yapılan ekrana aktarılır. Eğer kırılmış camın altında bulunan ekran karartma sensöründe bir arıza oluşmamış ise cam değişimi sonrasında da yakınlık sensöründe herhangi bir sorun oluşmaz.

iPhone XR cam değişimi sonrası 3D Touch özelliğinde problem oluşur mu?

Servimizde yaptığımız iPhone XR cam değişimi sonrasında 3D Touch duyarlılığında herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Acil Servis Pazar Günleri Açık mı?

Malesef pazar günü kapalıyız. Hafta içi ve cumartesi sabah 9:00 – akşam 19:00 kadar hizmet vermekteyiz.

iPhone Acil Servis Nerede?

iPhone servisimizin yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

iPhone teknik servis hizmeti için randevu almamıza gerek var mı?

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faylanmak için randevu almanıza gerek yoktur.

iPhone XR Ön Cam Değişimi Fotoğraf Galerisi