iPhone x ekran değişimi servisimiz de 30 dakika yapılıp tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

[Toplam: 14   Ortalama: 4.7/5]
Fiyatı
Sorunuz
Tamir Süresi
30 Dakika
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın

iPhone X Ekran Değişimi

iphone x ekran iphone servis ankara

iPhone X ekran değişimi servisimizde orijinal ekran ile 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. iPhone x ekran değişimi garantili olarak yapılır ve üzerine koruyucu tamperli cam da firmamız tarafından hediye edilir. iPhone x ekran değiştikten sonra face id sorunu yaşamazsınız piyasada ki pek çok ekran da face id sorunu verir bu konuda çok dikkat etmenizi öneririz ucuza takılan yan sanayi ekranların hepsinde dokunmatik sorunu ve face id sorunu vermektedir. Yan sanayi ekranlarda ki bir diğer husus da ekran kasaya tam oturmaz, ışık süzmesi olur anakarta zarar verir, yazılım versiyon güncellemelerinde dokunmatik basmama sorunu verir ve pek çok zarara neden olur iphone özel servis olarak bu konuda kesinlikle yan sanayi ekran önermiyor ve takmıyoruz.

iPhone Acil Servis UYARIYOR!!! iPhone X ekran ve cam tamiri profesyonellik isteyen bir iştir güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu bırakmamanızı öneririz.

iPhone X Ekran Değişiminden Sonra True Tone Sorunu Çözümü

True Tone ekran parlaklığını otomatik ayarlayan bir özellik bu teknolojinin temelinde beyaz ışık dengeleme sistemi olarak adlandırılabilir. iPhone ekranı ihtiyacınız olan ekran parlaklık miktarını otomatik olarak dengeleyebilir. Örneğin, karanlık ortamlarda göz sağlığı açısından ekran parlaklığının düşmesi, beyaz ışık miktarının azalması ve gece modu gibi sarı ışığın beyazı dengelemesi gibi önlemler faydalı olacak ve çalışma deneyiminizi olumlu etkileyecektir.

iPhone ekran değişiminden sonra truetone özelliği yetkili servis dışında orijinal ekran dahi takılmış olsa bu özellik kaybolmaktadır bu da ekran değişimi yaptıran kullanıcıların çözülememesinden ötürü çok canını sıkmaktadır. Servisimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek adına yurt dışından true tone eski ekrandan true tone kopyalama cihazını getirtmiştir. Bu sayede artık ekran değişiminden sonra bu özelliğinizi kullanabileceksiniz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

kj l h kh khk k

iPhone X Cam Değişimi Servisimizde Yapılıyor

Telefonunuzun ekran görüntüsü var dokunmatik sağlam ise sadece üst cam kırıksa servisimizde tek iphone x ön cam değişimi yaptırabilirsiniz. Ankara da endüstriyel makineler ile cam değişimi yapan tek firmayız.

iPhone X ön cam değişimini bir çok servis ve iphone yetkili servis tek cam değişimi yapmaz iken servisimiz kırık olan camı tam otomatik makineler ile ayırıp, yeni sıfır camı vakumlama ve pres yöntemi ile iç ekranı sağlam olan ekrana camı, ekran fabrikaların da olan sistem ile yapıştırır. Orijinal den hiç bir fark olmaz ve baloncuk olmaz.

Servisimizde iphone cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

Servisimizde iPhone X cam değişimi orijinal şekilde yapılmaktadır. Cam onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu yaptır mamanızı öneririz.

iPhone X cam değişimi ortalama 1 saat içinde Orijinal Parça ve 6 Ay Garantili olarak tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

iPhone X Telefonumun Ekranı Kırıldı. Garantiye Girer Mi?

iPhone X ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru ekran kırılmasının garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone X ekran değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

[vc_column_text css=”.vc_custom_1542829853744{margin-bottom: 10px !important;padding-top: 10px