iphone servis ankara

[Toplam: 2   Ortalama: 4.5/5]
Fiyatı
Sorunuz
Tamir Süresi
2 Saat
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın

iPhone X Arka Cam Kasa Değişimi

iPhone X telefonunuzun arka camı mı kırıldı dert etmeyin servisimizde çok kısa bir sürede iphone x arka cam değişimi yapıyoruz. Bir çok serviste iphone x arka camı değişimi yapamazken servisimiz bu konuda siz iPhone X kullanıcılarının daha uygun maliyetle ve daha hızlı onarım yaparak telefonunuzu eski kalitesin de kullanmanızı sağlıyoruz. Ankara da ilk iphone x arka cam değişimini servisimiz yapmaktadır.

Piyasada bir çok servis iPhone x arka pil kapaklarını tutkal, japon yapıştırıcısı,bali gibi yapışkanlarla yapıştırmakta olup ilerki günlerde sizlere sorun yaşatabilmektedirler.

Bu tip kullanılan yapışkanlar da sıcak havalarda veya cihazın esnemesi halinde Arka kapak yerinden çıkmaktadır.


iPhone X Arka Cam Değişimindeki Riskler

  • Kablosuz şarj özelliği bozulabilir.
  • Batarya patlama riski
  • Şebeke ve wifi anten zararları veya zayıf çekme
  • Kamera da lekeler yada odaklanma sorunu

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar kesinlikle servisimizde onarım sırasında yaşanmamaktadır. Bu sorunları belirtme nedenlerimiz piyasada bazı acemi tamirciler sizin telefonunuzda iş öğrendikleri için uygun fiyata yapabiliyorlar bu konuda çok titiz davranmanız için bu hususları belirttik.

Servisimiz kendine bu konuda kendine o kadar güveniyor ki, Tamir esnasında oluşabilecek tüm RİSKLER servisimiz tarafından alınmaktadır.

iPhone Acil Servis UYARIYOR!!! iPhone X arka cam tamiri profesyonellik isteyen bir iştir güvenmediğiniz yerlere telefonunuzu bırakmamanızı öneririz.


iPhone X Telefonumun Arka Camı Kırıldı. Garantiye Girer Mi?

iPhone X ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru arka cam kırılmasının garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon üreticileri tarafından arka kasa cam kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone X arka camı değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iPhone X Arka Cam Değişimi için profesyonel hizmet arayanların adresi iPhone Acil Servis

0312 418 19 14 – 0544 246 52 26

iPhone X Arka Cam Değişimi Hakkında Sorular

iPhone X arka cam tamirinde telefonumun içi açılacak mı?

iPhone X arka cam değişiminde kesinlikle cihazınızın içini açmadan yapıyoruz kırık üst camını fabrikalarda yapılan endüstriyel makineler ile kasadan ayırma işlemini yapıyor ve yenisini takıyoruz.

iPhone X arka cam değişimi yaptırınca iPhone içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone X arka cam değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için cam değişimi öncesi yedek almanızı öneririz.

iPhone X arka cam değiştirildiğinde kablosuz şarj özelliğim etkilenir mi?

iPhone X arka cam değişimi çok riskli bir iştir bu nedenle de servisimiz bu konuda çok titiz bir işçilik ile çalışmaktadır aksi takdirde kablosuz şarj sistemi kopabiliyor veya cam değişiminden sonra çalışmayabiliyor bu konuda servis elemanlarımız gerekli donanım ve bilgiye sahip olmaları nedeni ile sorunsuz bir şekilde cam değişimlerini yapabilmektedirler.

iPhone X arka cam değişiminden sonra batarya da problem oluşur mu?

Isı ile iphone x arka camı söküldüğü için pek çok servis kapağı kasadan ayırma esnasında pilde şişme veya patlama meydana geldiğini biliyoruz, servisimizde kullanılan yöntem kasa fabrikalarında kullanılan endüstriyel tam otomatik makineler ile söküldüğü için bataryanıza hiç bir zarar vermeden kasadan kırık camı ayırmasını yapabiliyoruz.

Düşmeden dolayı iPhone X kasasında yamulma ve çizikler oluştu. Cam değişimine engel olur mu?

iPhone X arka cam değişimi öncesi yaptığımız önemli kontrollerden biri de iPhone kasasının deformasyonudur. Eğer kasa da ezik ve yamukluklar ekranın oturmasını engelliyorsa, bu deformasyonu mümkün olduğunca gideriyoruz (ücretsiz olarak).

iPhone X arka cam değiştiği için garantisi bozulur mu?

Telefonunuzun içi her ne kadar açılmasa da dışarıdan bir müdahale olması neticesi ile cihazınız garanti kapsamı kalacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Acil Servis Pazar Günleri Açık mı?

Malesef pazar günü kapalıyız. Hafta içi ve cumartesi sabah 9:00 – akşam 19:00 kadar hizmet vermekteyiz.

iPhone Acil Servis Nerede?

iPhone servisimizin yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

iPhone teknik servis hizmeti için randevu almamıza gerek var mı?

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faylanmak için randevu almanıza gerek yoktur.

iPhone X Arka Cam Kasa Değişimi Fotoğraf Galerisi