iPhone wifi sorunu çözümü ve wifi zayıf sinyal sorunu çözümü servisimizde yapılmaktadır.

Fiyatı
Sorunuz
Tamir Süresi
2 Saat
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

iPhone Wifi Sorunu Çözümü

iphone wifi sorunu çözümü iphone servis ankara

iPhone wifi sorunu çözümü, telefonunuz birden bire wifi açılmaz duruma geldi ise muhtemel sorunu anakart ta bulunan wifi entegre den kaynaklanabilir.

Genellikle darbe sonucu telefonda bu arıza karşılaşılır bu arızada telefona yazılım atmanın hiç bir faydası olmamaktadır. Bu nedenle de boşu boşuna bilgi kaybı yaşamayın böyle bir sorun ile karşılaştığınızda ilk olarak telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin eğer ki düzelmedi ise telefonunuzu bir süre kapalı halde bekletin 1 saat kadar yeterlidir ve daha sonra çalıştırıp wifi tekrar açmayı deneyin telefonunuzdan yine wifi butonu pasif ise mutlak wifi entegresi değişimi gereklidir.

Wifi Modem Yakınında Çekiyor Uzaklaşınca Çekmiyor Çözümü

Wifi sadece modem yakınında çekiyor, modem den uzaklaşınca çekmiyor ise çözümü yine servisimizde bulunuyor. Bu arızada wifi antenin den yapmaktadır ortalama 1 saat içerisinde 6 ay garantili olarak onarıp teslim ediyoruz.

Servisimiz bu arıza sorununu ortalama 1 ila 3 saat içerisinde onarımı yapmaktadır. Wifi tamiri & Wifi hataları için profesyonel anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Anakart üstünde bulunan wifi entegresi tamiri oldukça zor bir tamirdir Apple tarafından bu parça anakarta sökülmemesi için katı silikon ile yapıştırılmış ve genelde işlemci yakınına montaj edilmiştir sökülmesi sırasında yaşanan en tehlikeli sorunlar şunlardır;

    • Wifi entegre sökülürken anakart altında bacak kopması
    • Wifi yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile bozulması
    • İşlemci arkasında olan wifi sökülür iken işlemci bozulması
    • Wifi sökülürken yanlış teknikler nedeni ile telefonunun susması yada tamir edilemeyecek duruma gelmesi

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.

iphone servis ankara

Yeni model cihazlarda wifi değişimi olduğunda mutlaka anakarttan nand hafıza entegresi de sökülmesi gerekmektedir bunun nedeni hafıza entegrelerine apple tarafından kilit konması bu kiliti açmak için mutlaka nand entegre de sökülüp kilit açılmalıdır. Kilit açmaya yaran JC PRO box yüksek maliyetli bir cihaz olduğundan her serviste bulunmamaktadır.

iPhone Telefonumun Wifi Açılmıyor. Garantiye Girer Mi?

iPhone ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru anakart sorunun garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon üreticileri tarafından anakart sorunları genellikle darbe sonucu meydana geldiğinden ötürü kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone servis yok şebeke sorunu için ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iPhone Wifi Tamiri – Wifi Sorunu Çözümü Fotoğraf Galerisi