iphone servis ankara

iPhone servis yok ve şebeke aranıyor sorunu çözümü servisimizde yapılmaktadır.

Fiyatı
Sorunuz
Tamir Süresi
1 Saat
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

iPhone Servis Yok – Şebeke Aranıyor Çözümü

iphone servis ankara

iPhone servis yok, şebeke aranıyor çözümü, telefonunuz birden bire şebekesi servis yok hatası verdi ise muhtemel sorunu anakartta bulunan baseband entegre den kaynaklanabilir.

Genellikle darbe sonucu telefonda bu arıza karşılaşılır bu arızada telefona yazılım atmanın hiç bir faydası olmamaktadır. Bu nedenle de boşu boşuna bilgi kaybı yaşamayın böyle bir sorun ile karşılaştığınızda ilk olarak telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin eğer ki düzelmedi ise telefonunuzu bir süre kapalı halde bekletin 1 saat kadar yeterlidir ve daha sonra çalıştırıp şebekenin gelip gelmediğini kontrol edin yine servis yok hatası ile karşılaşırsanız sim kartı çıkarın ve telefonunuzun arama kısmından *#06# yapın imei çıkıyormu bunu kontrol edin çıkmıyor ise %100 baseband entegre bozuk demektir.

Servisimiz bu arıza sorununu ortalama 1 ila 3 saat içerisinde onarımı yapmaktadır. Aranıyor & Servis Yok hataları için profesyonel anakart tamiri servisimizde yapılmaktadır. Anakart üstünde bulunan baseband entegresi tamiri oldukça zor bir tamirdir Apple tarafından bu parça anakarta sökülmemesi için katı silikon ile yapıştırılmış ve genelde işlemci yakınına montaj edilmiştir sökülmesi sırasında yaşanan en tehlikeli sorunlar şunlardır;

    • Baseband sökülürken anakart altında bacak kopması
    • Baseband yanlış yüksek ısı verilmesi nedeni ile bozulması
    • İşlemci yanında olan baseband sökülür iken işlemci bozulması
    • Baseband sökülürken yanlış teknikler nedeni ile telefonunun susması yada tamir edilemeyecek duruma gelmesi

Yukarıda belirttiğimiz sorunlar servisimizde kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu tamirden bugüne dek 1000 lerce kez servisimiz %100 başarı ile onarım yapmıştır.

iphone servis ankaraTelefonunuza yazılım atar iseniz bu durumda olan iphone telefonunuz kurulum menüsünde kalır ve tekrar aktif edemezsiniz. Etkinleştirilemiyor ekranından ileri tamir edilmediği sürece gitmez.

iPhone Telefonumun Şebekesi Gitti. Garantiye Girer Mi?

iPhone ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru anakart sorunun garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon üreticileri tarafından anakart sorunları genellikle darbe sonucu meydana geldiğinden ötürü kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone servis yok şebeke sorunu için ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iPhone Servis Yok – Şebeke Aranıyor Hakkında Sorular

Tamir esnasında bilgilerim silinir mi?

Bu tamir genellikle anakart üzerinde ki baseband entegreden kaynaklanmaktadır. Bazı modellerde bu parça katı silikonlu olur veya işlemci ile yan yana apple tarafından anakarta montaj edilir bu durumda tamiri zor duruma getirmektedir. Bir çok tamircinin girmeye çekindiği bu sorun iPhone Acil Servis uzman teknisyenlerinin her gün yaptığı uzman olduğu bir tamirdir, her ne kadar uzman olunan bir tamir olsa bile 400 derece sıcak hava ile çalışıldığı için aksi bir durumda bilgi kaybı yaşanmaması adına servisimize getirmeden önce itunes yada icloud ile yedeklemenizi öneriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Acil Servis Pazar Günleri Açık mı?

Malesef pazar günü kapalıyız. Hafta içi ve cumartesi sabah 9:00 – akşam 19:00 kadar hizmet vermekteyiz.

iPhone Acil Servis Nerede?

iPhone servisimizin yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

iPhone teknik servis hizmeti için randevu almamıza gerek var mı?

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faylanmak için randevu almanıza gerek yoktur.

iPhone Servis Yok – Şebeke Aranıyor Fotoğraf Galerisi