iphone icloud çözümü iphone servis ankara

Servisimiz iPad icloud’ larında sizlere çözüm sağlamaktadır. 

iPad modellere de donanımsal olarak icloud larında da yardımcı oluyoruz. Ortlama iş süresi 1 gün ile 3 gün arası sürmektedir. Kilit açıldıktan sonra cihazınızı eskisi gibi kullanabileceksiniz.

Müşteri Hizmetleri
+90 (312) 418 19 14

Lütfen aşağıdaki yazının tamamını okuyun, soracağınız tüm soruların cevabı altta.

Servisimiz de iPhone icloud AÇILMAMAKTADIR. Sadece iPad iCloud Çözüyoruz.

Unutulmuş olan iPhone icloud işlemleri için faturanız olması durumunda Apple yetkili teknik servisler sizlere çözüm sunabilmektedir. Yetkili servis harici piyasada icloud çözdüklerini iddia eden kişilere itibar etmemenizi öneriyoruz, bir çoğu dolandırıcıdır sizlerden ücret aldıktan sonra asla bulamayacağınız kişilerdir. iCloud kilidi eski telefonlarda olan bir kilit gibi bilgisayardan açılabilen bir sistem değildir,  eski telefonlar bilgisayardan 10 dk açılıyordu ama bu tamamen Apple sistemi ile İnternet yoluyla bağlanıp açılabilen bir sistemdir yani bunu kırmak için süper bir hacker olması lazım adamın ki Apple bütün sistemini ele geçirmesi bütün sistemini kırması lazım öğle birisi de  büyük suç işleyeceği ve yasal olmayacağı için kimsenin cesaret edip yapmayacağı bir şeydir.

iCloud çözümü için yapılacak şey yasal faturanız var ise ancak bunun ile Apple servisi ile iletişim kurmanız durumunda sizlere telefondan destek sağlayarak 15 gün içerisinde evraklarınız incelendikten sonra herhangi bir sorun yok ise evraklarınız da açılacaktır. Size zaten açıldığını ve neler yapmanız gerektiğini anlatan mail atıyorlar. Bu mailde yazılanları yaptıktan sonra telefonunuzu artık icloud suz olarak kullanabileceksiniz. Sizlere bu konuda yetkili servisten destek alabilmeniz için aşağıya Apple müşteri hizmetlerinin numarasını yazacağız burayı arayarak çözüm aramayı deneyebilirsiniz.

İcloud açabilmek için diğer bir yolda apple hesabı alırken vermiş olduğunuz bilgilerde gizli soruların cevaplarını bilmeniz durumunda da hesabınızı sıfırlayabilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri Numarası 00800 448 829 873