iphone ses sorunu iphone servis ankara

iPhone hoparlör ahize ve mikrofon sorunlarının çözümü servisimizde aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]
Fiyatı
Sorunuz
Tamir Süresi
4 Saat
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın

iPhone Hoparlör Ahize ve Mikrofon Sorunları

iphone ses sorunu iphone servis ankara

iPhone ses sorunu, telefonunuzun artık sesi eskisi gibi çıkmıyor mu dert etmeyin servisimize getirin çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

iPhone Ahize Sorunu Çözümü

iPhone telefon ile konuşma sırasında karşının sesi kısık, cızırtılı veya boğuk geliyor ise iç kulaklığın ve kulaklık filtresinin değişim zamanı gelmiş demektir. Servisimize gelerek 1 saat içinde telefonunuzun içinden hiç bilgi kaybı olmadan orijinal yedek parça ile onarımını yapıyoruz.

iPhone Hoparlör Sorunu Çözümü

iPhone zil sesi az çıkıyor, cızırtılı veya boğuk ise altında bulunan filtreler yada hoparlör bozulmuştur demektir. iPhone 7 ve üst modeller de çift hoparlör bulunuyor ahize kısmından da ses az geliyor yada hiç gelmiyor ise servisimizde 1 saat içinde çözüme kavuşturalım.

iPhone Mikrofon Sorunu Çözümü

Konuşma sırasında sesiniz karşıya gitmiyor mu yada sesinizin boğuk olduğunu mu söylüyorlar telefonunuzun mikrofonu bozulmuş demektir iPhone telefonlar da tek mikrofon değişimi olmamaktadır alt şarj filmi ile komple set olarak değişmektedir.

Ayrıca video kayıt sırasın da sesi kayıt etmiyor ise üst mikrofon arızalı demektir. Tüm bu arızaların çözümü için servisimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

iPhone X Ön Cam Değişimi Fotoğraf Galerisi