iPhone batarya pil değişimi

iPhone bataryalarının ömrü ortalama 2 yıldır, bu süreyi telefonunuzun bataryası şişme veya kapanma sorunları vermese bile biz iPhone servis olarak iphone batarya değişimini öneriyoruz.

Nedeni ise birincisi iphone telefonlarda pil ömrünü doldurduğunda telefonlar yavaşlamaya başlar ve bir çok kişi bunu yazılımdan sanarak yazılım yükletir veya kendileri iTunes üzerinden yazılım yüklerler.

Ama görünür ki yazılım buna çare olmaz o kadar emek boşa gider, telefonu hızlandırmanın tek çözümü iphone pil değişimi yaptırmanız gereklidir.

İkincisi de iPhone bataryaları 2 ci yıldan sonra genellikle bataryada şişme sorunları başlar buda dikkat edilmez ise patlamalara neden olabilir. Bu iki hususa siz iPhone kullanıcılarının önem göstermenizi istiyoruz.

Servisimizde iPhone ve iPad batarya değişimi yapılmaktadır. iPhone telefonlar için servisimizde isteyene orijinal yedek parça ile isteyenede amperi güçlendirilmiş şarj süresi uzatılmış %100 garantili iPhone bataryalar da mevcuttur. Bu güçlendirilmiş bataryalar ile telefonunuzun şarjı daha uzun gidecek ve sizde daha az şarj yapmak durumunda kalacaksınız.

Bazı telefonlarda pil diye gelen müşterilerimizde karşılaştığımız bir sorunda telefonlarının şarj entegresi bozulması nedeni ile şarjlarının az gitmesi bu durum kesinlikle pil değişimi ile düzelmez, servisimize gelen pil değişimlerinde kesinlikle cihazda kısa devre ve şarj entegre sorunu olup olmadığına bakılmadan gereksiz yere pil değişimi yapmıyoruz. Bu servis hizmetinden kesinlikle ücret talep etmiyoruz ücretsiz olarak telefonun bu arızalarına bakıyoruz.

Servisimizde iphone batarya test cihazıda bulunmaktadır ücretsiz olarak bunun ile de telefonunuzun batarya ömrüne baktıra bilirsiniz.

Servisimizde takılan piller 2019 tarihlidir raf ömrü bitmiş piller kullanmıyoruz. Şişme sorunu yapmayan, garantili, göz önünde pil değişimi sadece bizde…

iphone servis ankaraDöviz kuruna ve kampanyalara göre fiyatlarda değişiklikler olabilmektedir. Servisimizi arayarak güncel fiyatları sorabilirsiniz.
Telefon Modeli  Batarya Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX Fiyat Sorunuz
iPhone XS Fiyat Sorunuz
iPhone XR Fiyat Sorunuz
iPhone X 250
iPhone 8 Plus 200
iPhone 8 200
iPhone 7 Plus 180
iPhone 7 180
iPhone 6s Plus 150
iPhone 6s 150
iPhone 6 Plus 150
iPhone 6 130
iPhone SE 130
iPhone 5s 100
iPhone 5c 100
iPhone 5 100
iPhone 4s 80
iPhone 4 80

Servisimizde ortalama iphone batarya değişimleri 10 dk ile 30 dk arasında değişmektedir.

iphone servis ankara

iphone servis ankara

Ankara' nın en çok iPhone & iPad batarya takan firmasıyız.

Ankara da teknik servisler içinde TAP Atık Pil Toplama Derneğine en çok batarya gönderen firma olma gururunu yaşıyoruz. Bu konuda bize güvenip telefonuna batarya taktıran tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Batarya taktıran tüm müşterilerimizin telefonuna tamperli cam hediyemizdir.

iPhone Pil değişimi yaptırdınız şarjınız hala azmı gidiyor çözümü bu yazımızda.

iPhone Şarj Sorunu Çözümü

iPhone Batarya Değişimi Hakkında Sorular

iPhone batarya değişimi yaptırdığımda telefonumun içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone batarya değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Telefonunuzdan hiç bir şey silinmez, işlem sonunda da yazılım yüklenmez. Tüm işlemler müşteri gözü önünde yapılmaktadır.

iPhone batarya değişiminden sonra kapanma sorunum düzelir mi?

iPhone telefonunuz durduk yere kapanmalara başladı ise veya %20 de %10 da kapanıyor ise muhtemelen pil değişim zamanı gelmiş demektir servisimiz orijinal pil değişimi yaparak bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Ayarlar menüsünde pil menüsü pil sağlığına baktığınızda SERVİS yazısını görüyorsanız artık pilinizin değişim zamanı gelmiştir.

iPhone bataryam şişti ekranın açıklığı düzelir mi?

iPhone bataryaları genellikle 2 yıldan sonra şişmeye başlar bu da kasa ile ekran arasına açıklık yapar bunu dikkate almaz ve bu şekilde kullanmaya devam ederseniz telefonunuzun pilinin patlamasına yada ekranın kırılmasına neden olursunuz. Şişlik yeni pil takıldığı zaman düzelecektir ekranın çıtadan ayrılma gibi durumu var ise gerekli tamirat yapılır bundan da hiç bir ücret talep edilmez. iPhone 6 pil şiştiğini hissettiğiniz an servisimizi arayarak uzman yardımı alabilirsiniz.

iPhone batarya değişiminden sonra şarj sürem uzar mı?

Evet yeni pil takıldıktan sonra telefonunuzu ilk aldığınız bekleme ve kullanım süresince kullanabileceksiniz. Her hangi bir aksi durumda pillerimiz 6 ay garantilidir ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Acil Servis Pazar Günleri Açık mı?

Malesef pazar günü kapalıyız. Hafta içi ve cumartesi sabah 9:00 – akşam 19:00 kadar hizmet vermekteyiz.

iPhone Acil Servis Nerede?

iPhone servisimizin yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

iPhone teknik servis hizmeti için randevu almamıza gerek var mı?

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faylanmak için randevu almanıza gerek yoktur.

iPhone Batarya Değişimi Fotoğraf Galerisi