iPhone 8 Ekran Cam Değişimi

Sadece iphone ön cam değişimi yapılarak telefonunuz eski görünümüne kavuşur.

Tek cam değişimi hem maliyet açısından hemde görüntü bakımından piyasada ki yan sanayi iphone ekranlarından çok daha iyi olup orijinal ayarını yakalamaktadır.

iPhone Servis olarak profesyonel tam otomatik özel vakum ve pres makinası yardımıyla kırık olan iPhone ön camı söküyoruz, yerine sıfır çıtalı ön cam takıyoruz. Şuan sadece orijinal çıtalı cam servisimizde mevcut olup tam orijinal şekilde iphone cam değişimi yapıyoruz.

UYARIYORUZ;  iPhone cam değişimi 4 parçadan oluşur tek olarak bilinsede bu 4 parça orijinal olarak kullanılmadığında telefonda sorunlar meydana gelmektedir. Piyasada iphone cam değişimi yapan pek çok firma var fakat düşük kaliteli çıta. oca, polarize ve cam kullanarak uygun fiyat vermektedirler. Servisimize camı sağlam olup tekrar dan bize cam taktırmaya gelen müşterilerimiz bulunmaktadır gelen müşterilemizin çoğunda ekran çıtadan ayrık olarak orijinal ekran olmasına lakin çin malı bir iphone hissiyatı vermekte buda bir çok iphone severi telefondan soğutmaktadır. Bu yüzden güvenmediğiniz yerlere cihazınız teslim etmeyiniz.

Ön camı değişen iPhone telefonlar daha sonra dokunmatik kaybı, telefonda kitlenme gibi sorunlar yaşamazlar.

iPhone cam değişimi yapılırken önemli olan bir diğer hususta el işçiliği ve ustalıktır! Yaptığımız işe o kadar güveniyoruz ki cam değişimlerine 1 Yıl garanti veriyoruz.

Türkiye’nin her yerinden güvenle kargo ile gönderim yapabilirsiniziphone servis ankara