iphone 6 batarya değişimi iphone servis ankara

iPhone 6 batarya değişimi 10 dakika içinde orijinal pil ile değişimi yapılmaktadır.

Fiyatı
130 TL.
Tamir Süresi
10 Dakika
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın
[Toplam: 12   Ortalama: 3.7/5]

iPhone 6 Batarya Değişimi

iphone servis ankara

iPhone 6 batarya değişimi, servisimizde 10 dakika içerisinde orijinali ile değişimi yapılmaktadır. iPhone 6 batarya değişimi orijinal batarya ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Servisimizde takılan piller de pil sağlığı bölümü çalışmaktadır. Piyasa da takılan piller de yeni pil de taktırsanız pil sağlığı kısmına girdiğinizde servis yazısını göreceksiniz. Bu piller de donma ve kapanma sorunu yaşanmaktadır. Bu konuya dikkat etmenizi kesinlikle öneririz ucuz diye veya yol üstü bir yer diye taktırmamanızı öneriyoruz.

Servisimizde iphone 6 batarya değişimleri uzman servis elemanlar tarafından orijinal batarya ile değişimi yapılmaktadır.

Servisimizde ücretsiz olarak U2 şarj entegre testi de yapılmaktadır. Bazı müşterilerimiz pil için değişime geldiğinde test yapıldıktan sonra halbuki u2 şarj entegrelerinin bozuk olduğu görülmüştür. Bu durumda pil değişimi yapmanın hiç bir önemi yok bu parça arızalı olduğunda cihazda kısa devreye neden olur ve yeni pil de takılsa şarj sürenizde hiç bir değişim olmaz.

iPhone pil değişimi ortalama 10 dakika içinde Orijinal Parça ve 6 Ay Garantili olarak tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

Servisimizde takılan piller 2019 tarihlidir.

  • Batarya değişiminde orijinal 1810 mAh ürün kullanılır.
  • Batarya değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  • iPhone 6 batarya değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay iPhone Acil Servis onaylı batarya garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilir.
  • Garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.
  • Batarya onarımı sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, batarya ile ilgili herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  • Şarjın çabuk bitiyor olması ve batarya şişmesi sorunları tamamen ortadan kalkar.

iPhone Batarya Sorunum var. Garantiye Girer Mi?

iPhone kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru iphone batarya garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon, tablet üreticileri tarafından batarya pil değişimleri ücretli olarak yapılmaktadır. Servisimizdeki iPhone bataryaları hem fiyat hemde zaman bakımından size avantajlı olacaktır.

iPhone batarya değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iphone servis ankara

Ankara' nın en çok iPhone & iPad batarya takan firmasıyız.

Ankara da teknik servisler içinde TAP Atık Pil Toplama Derneğine en çok batarya gönderen firma olma gururunu yaşıyoruz. Bu konuda bize güvenip telefonuna batarya taktıran tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Batarya taktıran tüm müşterilerimizin telefonuna tamperli cam hediyemizdir.

iPhone Pil değişimi yaptırdınız şarjınız hala azmı gidiyor çözümü bu yazımızda.

iPhone Şarj Sorunu Çözümü

iPhone Batarya Değişimi Hakkında Sorular

iPhone 6 batarya değişimi yaptırınca iPhone içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone 6 batarya değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Telefonunuzdan hiç bir şey silinmez, işlem sonunda da yazılım yüklenmez. Tüm işlemler müşteri gözü önünde yapılmaktadır.

iPhone 6 batarya değişiminden sonra kapanma sorunum düzelir mi?

iPhone telefonunuz durduk yere kapanmalara başladı ise veya %20 de %10 da kapanıyor ise muhtemelen pil değişim zamanı gelmiş demektir servisimiz orijinal pil değişimi yaparak bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

iPhone 6 bataryam şişti ekranın açıklığı düzelir mi?

iPhone 6 bataryaları genellikle 2 yıldan sonra şişmeye başlar bu da kasa ile ekran arasına açıklık yapar bunu dikkate almaz ve bu şekilde kullanmaya devam ederseniz telefonunuzun pilinin patlamasına yada ekranın kırılmasına neden olursunuz. Şişlik yeni pil takıldığı zaman düzelecektir ekranın çıtadan ayrılma gibi durumu var ise gerekli tamirat yapılır bundan da hiç bir ücret talep edilmez. iPhone 6 pil şiştiğini hissettiğiniz an servisimizi arayarak uzman yardımı alabilirsiniz.

iPhone 6 batarya değişiminden sonra şarj sürem uzar mı?

Evet yeni pil takıldıktan sonra telefonunuzu ilk aldığınız bekleme ve kullanım süresince kullanabileceksiniz. Her hangi bir aksi durumda pillerimiz 6 ay garantilidir ücretsiz olarak değişimini sağlıyoruz. Takılan piller orijinal dir.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Acil Servis Pazar Günleri Açık mı?

Malesef pazar günü kapalıyız. Hafta içi ve cumartesi sabah 9:00 – akşam 19:00 kadar hizmet vermekteyiz.

iPhone Acil Servis Nerede?

iPhone servisimizin yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

iPhone teknik servis hizmeti için randevu almamıza gerek var mı?

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faylanmak için randevu almanıza gerek yoktur.

iPhone 6 Batarya Değişimi Fotoğraf Galerisi