ipad air 2 cam tamiri iphone servis ankara

iPad Air 2 dokunmatik cam değişimi ekran fabrikalarında yapılan endüstriyel makinalar vakumlama ve presleme sistemi ile yapılmaktadır.

[Toplam: 8   Ortalama: 4.1/5]
Fiyatı
500 TL.
Tamir Süresi
6 Saat
Garantili
Evet
Garanti Süresi
6 ay
Ücretsiz Kargo
Var
Hemen Arayın

iPad Air 2 Dokunmatik Cam Değişimi

ipad-air-2-ekran-değişimi iphone servis ankara

iPad air 2 dokunmatik cam değişimi, tabletinizin üst cam mı kırıldı dert etmeyin servisimize getirin tek üst cam ipad air 2 ön cam değişimi ile çözüme kavuşturalım eskisinden hiç bir fark olmaksızın sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Servisimizde tek üst cam değişimi yapılmaktadır, başka servisler tek üst cam değişemeyeceğini komple ekran değişimi olacağını söylerler, tabletinize komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. Servisimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

iPad air 2  ön cam değişimini bir çok servis ve apple yetkili servis tek cam değişimi yapmaz iken servisimiz kırık olan camı tam otomatik makineler ile ayırıp, yeni sıfır dokunmatikli camı vakumlama ve pres yöntemi ile iç ekranı sağlam olan ipad air 2 ekrana camı, ekran fabrikaların da olan sistem ile yapıştırır. Orijinal den hiç bir fark olmaz ve baloncuk olmaz.

Servisimizde ipad air 2 cam değişimleri tam otomatik TBK-808 makine ile vakumlama ve pres sistemi kullanılarak yapılmaktadır.

Servisimizde iPad Air 2 cam değişimi orijinal şekilde yapılmaktadır. Cam onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve bu neden ile güvenmediğiniz yerlere tabletinizi yaptır mamanızı öneririz.

iPad air 2 cam değişimi ortalama 6 saat içinde Orijinal Parça ve 6 Ay Garantili olarak tüm testleri yapıldıktan sonra teslim edilir.

iPad Tabletimin Ekranı Kırıldı. Garantiye Girer Mi?

iPad tablet ve diğer akıllı telefon kullanıcıları tarafından akıllara gelen ilk soru ekran kırılmasının garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefon, tablet üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır. Ancak cihaz alımı yapılırken kaskosu da yapıldı ise eğer kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde değişim yapılabilir. Bu sebeple kasko yapıldı ise cihazınıza kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

iPad ekran camı değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları dilerseniz servisimizi arayarak dilerseniz de whatsapp destek hattımızdan yazarak sorabilirsiniz. Her sorunuz uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılacaktır.

iPad Air 2 Dokunmatik Cam Değişimi Hakkında Sorular

iPad Air 2 cam değiştiği için dokunmatik özelliğinde kayıp oluşur mu?

iPad air 2 cam ile dokunmatik ikisi birlikte değişmektedir bu neden ile de tüm testleri yapıldıktan sonra montajlama yapılmaktadır. Orijinal yedek parça ile değişimi olduğu ve ocalı yapıldığından ötürü en ufak dokunmatik hassasiyetinde kayıp yaşanmaz.

iPad Air 2 dokunmatik değişimi yaptırınca iPad içindeki bilgilerim silinir mi?

iPad air 2 dokunmatik değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi yedek almanızı öneririz.

iPad air 2 dokunmatik değiştirildiğinde Touch ID (parmak tanıma özelliği) özelliği etkilenir mi?

iPad air 2 kırık olan ekrandan mevcut olan orta home tuşu ince bir işçilik ile sökülüp yeni dokunmatik ekrana takıldıktan sonra aynı parça yeni ekrana montajlanır. Eğer bu parça zarar görmüş veya değiştirilmişse, Touch ID özelliği çalışmaz duruma gelir. Bu nedenle bu prosedür sırasında bu bileşenlerin herhangi birinin zarar görmeden özenle değiştirilmesi gerekir. Eğer bu birimlerden her hangi biri zarar görmüş ise Touch ID işleminin geri yüklenmesi sadece Apple tarafından yapılabilir.

Düşmeden dolayı iPad Air 2 kasasında yamulma ve çizikler oluştu. Dokunmatik değişimine engel olur mu?

iPad air 2 dokunmatik değişimi öncesi yaptığımız önemli kontrollerden biri de iPad kasasının deformasyonudur. Eğer kasa da ezik ve yamukluklar ekranın oturmasını engelliyorsa, bu deformasyonu mümkün olduğunca gideriyoruz (ücretsiz olarak).

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Acil Servis Pazar Günleri Açık mı?

Malesef pazar günü kapalıyız. Hafta içi ve cumartesi sabah 9:00 – akşam 19:00 kadar hizmet vermekteyiz.

iPhone Acil Servis Nerede?

iPhone servisimizin yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

iPhone teknik servis hizmeti için randevu almamıza gerek var mı?

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faylanmak için randevu almanıza gerek yoktur.

iPad Air 2 Dokunmatik Cam Değişimi Fotoğraf Galerisi